Apartament Sweet Dream położony jest w centrum Zielonej Góry, w odległości 400 metrów od palmiarni, 600 metrów od centrum handlowego Focus Mall i Wieży Głodowej oraz 300 metrów od Ogrodu Botanicznego. Oferuje on bezpłatne WiFi oraz obsługę pokoju.

W apartamencie znajduje się salon z antresolą, sypialnia, dobrze wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń i kuchenką mikrofalową oraz łazienka z prysznicem. Ponadto zapewniono pralkę oraz 3 telewizory z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych.

 

 

 

Apartament Moonlight Apartament znajduje się w Zielonej Górze, 600 metrów od palmiarni, niecały 1 km od Ogrodu Botanicznego, 500 metrów od centrum handlowego Focus Mall oraz 12 minut spacerem od parku Piastowskiego. Oferuje on zakwaterowanie z obsługą pokoju oraz bezpłatnym WiFi.

Apartament mieści 2 sypialnie, wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń i kuchenką mikrofalową oraz łazienkę z prysznicem. Wyposażenie obejmuje ponadto telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych.

 

 

 

 

Apartament Time To Relax Apartment znajduje się w Zielonej Górze, zaledwie 700 metrów od centrum handlowego Focus. Na miejscu dostępne jest bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Obiekt jest oddalony o 1,3 km od Wieży Głodowej i ratusza.

Apartament obejmuje 2 sypialnie, doskonale wyposażoną kuchnię ze zmywarką do naczyń i kuchenką mikrofalową oraz łazienkę z prysznicem. W apartamencie znajduje się także pralka oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych.

Nasi partnerzy:

  • ogrodzenia
  • persson_meble
  • logo_feeby_obrazy
  • logo_oncafe_pracownia_reklamy
  • doradca kredytowy